Skocz do zawartości
Michał

Najlepsze akwarium SPS w Europie?

Rekomendowane odpowiedzi

20-letni zbiornik, 3600 litrów.

Zapraszam do oglądania i oceny :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HQI robi robotę. 

Wrażenie jest, ale mając na uwadze patriotyzm, to Krzysztof T. ma ładniejszy zbiornik :) - tutaj odnosi się wrażenie "mega" przez układ berliński skały, krzaki duże - nie powstało z dnia na dzień na dzikusach z Australii jak u niektórych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.. krzaki duże - nie powstało z dnia na dzień na dzikusach z Australii jak u niektórych :D

:sarcastic:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całość nieco monotonna. Natomiast sprytnie poukładał skałę tak, że acropory się nie stykają a jest wrażenie dużego zagęszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do dzikusów z AUS, to jedno załadować "po dach", a drugie to je utrzymać i zmusić do wzrostu. Tu jak widać ze wzrostem problemu nie ma, a i barwy ładne, mimo żarników 10000K, z tego co wychwyciłem. Dla mnie numero uno w Europie bezsprzecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to akwarium to pewne utwierdzenie w kierunku jaki zdecydowałem się obrać jakiś czas temu.

Proste i sprawdzone metody, zamiast wyszukanych i przeważnie przereklamowanych nowinek.

HQI+T5, skała, reaktor wapnia, dolać jakieś mikro w razie potrzeby... i gotowe.

W tym konkretnym zbiorniku podoba mi się to, że faktycznie są kolory. Przeważnie te duże zbiorniki są nieciekawe (dla SPS-maniaków), ale ten jest fajny.

Te żarniki BLV 1000W 10.000k dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.11.2018 o 06:55, kiflu napisał:

HQI robi robotę. 

Wrażenie jest, ale mając na uwadze patriotyzm, to Krzysztof T. ma ładniejszy zbiornik :) - tutaj odnosi się wrażenie "mega" przez układ berliński skały, krzaki duże - nie powstało z dnia na dzień na dzikusach z Australii jak u niektórych :D

Urok baniaków posklejanych tylko dla reklamowania firmy. Ustawiają korale prosto z dostawy i czekają aż kurz opadnie potem cykają foty i wio na fora. Za kilka miesięcy znowu i ludzie udają że nie widzą że to są inne korale bo tamte zaraz po sfotografowaniu wyłowili i poszły na sklep.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi