Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak 30e sztuka wliczajac koszty przesylki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry za OT, ale Robert napisz pm do testera albo dyzmy- oni juz w walizkach wiezli korale ;)

tak tez zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korale są pakowane w worki i to wszystko jest zamknięte w grubym, styropianowym pudle. Wypełniają środek gazetami lub/i piankowymi granulkami. Do tego wkładają kilka woreczków-podgrzewaczy.

Cały boks parkują do worka, to do kartonu i często jeszcze jednego worka.

Dostawa trwa 24h, jest to specjalna ekspresowa opcja, a nie zwykła przesyłka.

Kurier odbiera paczkę ze sklepu i jedzie prosto na lotnisko.

Przez noc paczka przelatuje do kraju docelowego.

Rano jest na miejscu i kurier zabiera ją prosto do naszego domu. U mnie przeważnie jest 10-11 rano.

Mamy numer śledzenia paczki więc nic nie przegapimy ;)

Chyba wszystkie sklepy dają gwarancję i oddają pieniądze gdy otrzymamy zwłoki zamiast korali.

Trzeba tylko od razu po odbiorze robić zdjęcia i pisać maila.

Nigdy nie dostałem trupów a po 24h podgrzewacze w boksie są wciąż ciepłe.

Raz kurier miał wypadek drogowy i paczka doszła po 48h, ale Niemiec natychmiast oddał pieniądze za stracone życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie trzeba mogę odebrać podam adres do pracy i będzie dostarczone w 5 min jako że pracuje koło lotniska. Do domu z pracy mam 10min więc też nie problem odrazu je wpakowac do wody.

Co do transportu z pl do irl w taki sposób niestety pojawia się problem bo nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego stąd ceny za takie usługi rosną. Czy to ups czy Dhl czy gls najpierw wszystko trafia do Niemiec tam na samolot i dopiero reszta Europy. Z tego też powodu żaden przewoźnik nie podejmie ryzyka i nie zagwarantuje dostawy w 24h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego kupujesz bilet od siebie do Modlina.

Odbieram Cie z lotniska. Ogarniamy wszystkie sklepy. Nocujesz lub nie :) (jak nocujes to pijmy). Pozniej do Modlina. Zwierzaki do bagazu. Paragon za nie do kieszeni. I korale sa w Irlandii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiecujesz Krzysztof? Ja tam na wiosnę się pisze na taki trip. Jak będzie aktualne oczywiście.:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To by sporo pomogło :)

Bo problem jest taki że samolot którym przylatuje się do Warszawy natychmiast zawraca do Dublina i jest się uziemionym na 24h.

Trzeba przenocować u kogoś kto ma akwarium. Albo zapłacić za towar w sklepie i go tam zostawić do następnego dnia, przekimać w hotelu

i dopiero nazajutrz odebrać zwierzaki i sprintem na lotnisko :)

Jak znam życie to pewnie ceny hoteli i taxówek w Warszawie zryją beret nawet komuś kto zarabia w euro na zachodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plan ciekawy trzeba przyznać. Tylko go teraz zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dogramy termin i nie ma problemy.

Jak wyekspediuje zone i corke to zapraszam Was obu w jednym terminie. Korale sie pomieszcza.

Wbrew pozorom ceny w Wwa nie sa tragiczne a komunikacja miejska wystarczy zeby odwiedzic wszystkie sklepy i w.kazdym cos kupic. Oczywiscie box bedzie sie kiepsko dzwigalo.

Zgramy temat i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz to widze. Lot do modlina, picie cala noc I albo zapominacie o koralach, albo przy tym "parowaniu" od Was celnicy zaczynaja grzebac po walizkach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomniałeś mi historię o tym jak znajomi z osiedla jechali do Niemiec po używane samochody.

Kupili walizkę euro w kantorze, pożegnali żony i ruszyli do Niemiec.

Nie wyjechali nawet ze swojego miasta, utknęli na 4 doby gdzieś w "hotelu" ;)

To taki offtop, ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie żebyśmy i my tak nie skończyli. Boże już to widzę ile to by gadania było.

A wbrew pozorom Graham ma całkiem sporo z sh począwszy od samego akwa na koralach (nie wszystkich) kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja z wami nie lece ;)

A nie ma jakos np. Z dub do warszawy I powrot cork albo shannon za kilka godz? To chyba nie ma sensu... rozumiem dwie osoby z boxami, ale jakby na lotnisko wpadlo z 6 osob I kazdy pudlo pod pacha, to chyba zaczeli by szukac glebiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu wszystko legalnie więc nie ma się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roślinki to są, roślinki akwariowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rosliny i 4 florescencyjne swietlowki :) i wszystko na wlasne potrzeby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja muszę sprawdzić czy są sklepy we Wrocławiu bo połączenie mam super 20 min z lotniska do domu i tak samo tu w Irlandii ok 20 min .Ale chyba jeśli jechać po korale to bagaż ten wielki trzeba wykupić bo w podręcznym nie przejdzie (chyba że w ustach ukwiała schować )  :bad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chej nie chce wam psuc planow na dobra zabawe.

Ale tak z ciekawosci zapytam. Biorac pudla jako podreczny W tych koralach jest dosc duzo plynu/wody, a mozna wniesc przy odprawie na poklad tylko 50 ml, A dodatkowa walizka normalna to koszt jakies 40=50 euro z tego co pamietam. 

Wiec czy jest sens? ( chyba ze atutem dla was jest wasza imprezka )  Czy ktos to juz robil? 

Pytam bo wybieram sie do wroclawia i jak to mozliwe to moze cos przytacham.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi