Skocz do zawartości
Kudłaty

Mały włochaty krab

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takiego kraba biegającego po Acroporze ma wielkość około 5mm, jest brązowy i włochaty, ma czarne szczypce. Czy ktoś z was kojarzy tego zawodnika? Nie wiem czy go zostawić czy ubić, temat jest dość pilny bo siedzi w szklance przy akwarium czekając na wyrok.

post-1906-0-74405100-1496042737_thumb.jpg

post-1906-0-57510700-1496042738_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On ma takie białe ślipka?

Eksmisja.

Miałem je, na 100% jedzą Acropory, widziałem na własne oczy.

Dobrze obejrzyj nowe szczepki.

Coral RX Pro przedawkowany 30x nie robi na nich wrażenia, musiałem je wydłubywać ze skałek patykiem do szaszłyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma białe, może lekko błękitne oczy. Wiem na której szczepce go przyniosłem, na szczęście był tylko jeden, ale co ciekawe raz już go do sumpa wrzuciłem było to w środę i wrócił do góry. W sobotę pompa obiegowa się przycięła na jakieś 2 sekundy i ruszyła. Przypuszczam że to był moment jego powrotu, wczoraj już szalał na koralach. Zdziwiłem się że do nie zmieliło. Dziękuje za podpowiedź, po pracy zrobię mu egzekucje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grześ Ty morderco a nie lepie oddać go dla Seba lub Reefshop niech sobie pożyje ja cztery sztuki oddałem chłopakom z okolic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One są twarde. Wydłubywałem je patykiem do szaszłyków z dziur w skale i żaden się nie uszkodził.

Potem trzymałem je w misce z wodą z podmianki obok sumpa, bo mi ich szkoda było.

Gdy sprzedawałem system jakiś facet je zabrał bo jak powiedział i tak nie ma korali, a same ryby i lubi różne potworki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grześ Ty morderco a nie lepie oddać go dla Seba lub Reefshop niech sobie pożyje ja cztery sztuki oddałem chłopakom z okolic

Jeszcze go nie zabiłem, też mi go szkoda, ale nie wiem co z nim zrobić. Może faktycznie go gdzieś oddam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi