Skocz do zawartości
Michał

Zeovit nowy przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mimo reaktora i zasypu Knopa niektóre micro trzeba podkręcić dla koloru

Jacek ma inny zasyp dlatego może trzeba mniej podawać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celowałem bardziej, zastanawiałem się nad stosowaniem dodawaniem jodu, amonoacid, coral vitalizer..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz żywy piasek to odpuściłbym jod u mnie po jodzie pojawiały się placki cyjano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś przetłumaczoną już Polska wersję nowego poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnej jeszcze nie ma. Zacząłem robić fanowską edycję i postaram się ją dokończyć w wolnym czasie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michał teraz się nie wymiga, bo dostał już część gotowego materiału 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej żmudna niż trudna robota, ale mam nadzieję skończyć do końca tygodnia. Tak naprawdę to jest 8-9 tabelek.

Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dasz radę ;) może dzięki Tobie zrozumię ten temat Heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten oryginalny po niemiecku otwiera mi się w bardzo nieczytelny sposób (jakby same kody). Tylko ja tak mam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli używasz Edge to ta przeglądarka ma sporo bugów związanych z wyświetlaniem PDF. Przy tłumaczeniu też pracuję z plikiem PDF i robiłem już wstępne testy na różnych przeglądarkach i na Edge jest problem z wyświetlaniem tekstu. Dziwne, bo czcionka ta sama co w angielskiej wersji itd... bugi... W Chrome widać czcionki, ale nie wyglądają tak jak powinny.

Najlepiej otwierać PDFy w stary, sprawdzony sposób - za pomocą Adobe Acrobat Reader --> https://get.adobe.com/reader/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka wszystkim,przyznaje ze takze sie  nie moge doczekac tego poradnika w polskim jezyku,mnie nadal bardzo pociaga zeovit system,a wiele zaganien nadal nie rozumie do konca,choc juz z forum wyczytalem wszystko co tu jest,no ale ..praktyka to inna bajka,pozdrawiam P.s. Michale takze trzymam kciuki,jak zeby sie i mi przydala znajomosc innego jezyka,jest tak mnustwo zagadnien ktore sa dostepne no wlasnie Ale....milego dzionka posolonym 

p.s. za bledy przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze go nie skończyłem, sami wiecie jak jest - praca, rodzina, jakiś kurs, jakiś gym o 6 rano... gdyby dało się rozciągnąć dobę o te dwie godziny... Ale połowa już gotowa i dostaniecie oryginalny PDF, z kolorami, tabelkami, tylko przetłumaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WOW, brawo. Fajnie, że Ci się chce. :clap:👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Michał napisał:

Jeszcze go nie skoczyłem, sami wiecie jak jest - praca, rodzina, jakiś kurs, jakiś gym o 6 rano... gdyby dało się rozciągnąć dobę o te dwie godziny... Ale połowa już gotowa i dostaniecie oryginalny PDF, z kolorami, tabelkami, tylko przetłumaczony.

Oj, było by super:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.01.2019 o 13:23, Michał napisał:

Jeszcze go nie skończyłem, sami wiecie jak jest - praca, rodzina, jakiś kurs, jakiś gym o 6 rano... gdyby dało się rozciągnąć dobę o te dwie godziny... Ale połowa już gotowa i dostaniecie oryginalny PDF, z kolorami, tabelkami, tylko przetłumaczony.

Jak tam prace, posuwają się do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie stoją ponieważ nie mam dobrego edytora do PDF. Wcześniej zainstalowałem 7-dniowy trial wersji premium Acrobat Readera. Ale nie wyrobiłem się z czasem w 7 dni, dodatkowo nie dało się anulować triala, więc zablokowałem płatność w paypal. Po paru dniach zaczęło mnie ścigać Adobe, że nie płacę subskrypcji. Zaczęła się walka z nimi, chcieli mnie naciągnąć, że żeby anulować subskrypcję muszę im zapłacić za cały rok z góry itd. W końcu udało się to anulować bez kosztów, ale nie mam dobrego programu do PDF, a te kilka darmowych dostępnych w sieci nie daje rady wykonać zadania na poziomie...

Jeśli ktoś z was może podzielić się licencją na Acrobat Readera, albo jakiś inny profesjonalny program do edycji PDF to chętnie wykorzystam ją na potrzebę tej jakże ważnej misji :) 

/edit

dorwałem trial Acrobat 7.0 zobaczymy czy podoła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by się udało to było by super Panie dobrodzieju,  niestety ja nie posiadam licencyj na takie edytory PDF, sam korzystam z darmowych programów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega z forum już mi coś podrzucił, muszę tylko obeznać się z funkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjeżdżam na 2 tygodnie, zajmę się tematem jakoś w czerwcu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi