Skocz do zawartości
Michał

Fajne akwaria na ZEO

Rekomendowane odpowiedzi

Thomas wrzucił nowy filmik na FB i znowu się zakochałem w Zeo :D
Super te kolory. No i trzeba pamiętać że to baniak sklepowy, a nie domowa rafka. Nie widziałem takich korali w innych sklepach. I żółte jest żółte ;)

Można podpatrzyć combo świetlówek ;)

link ---> https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/777816332338293/videos/1440725352714051/&show_text=0&width=560

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, i piękne Acry w jednym baniaku razem z ogromnymi Sarco zatruwaczami  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korale ładne - ale co tam się dzieje na szybach i na skale? Jakiś pogrom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też na to zwróciłem uwagę, nawet mu delikatnie zasugerowałem przetarcie szyb przed zrobieniem zdjęć, ale chłopak jest zalatany i chyba nie ma czasu  :dntknw:

Jednak grunt że korale ładne.

Jego wątek: http://zeovit.com/forums/showthread.php?t=36306&page=7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na te szybki, jak nie ma czasu to powinien jeżowca wpuścić, On by je wyczyścił w kilka tygodni, sam rozważam takom opcje,

bo u mnie też tylna szyba lubi zarastać.

Nie wiem tylko, czy nie wyrządził by jakiś szkód na tej pięknej kolorowej wysepce :)

Jak myślicie Panowie, miał ktoś takiego jegomościa w swoim baniaku, jak on się zachowuje  :biggrin:   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest fajne zdanie:

Doświadczenia z produktami:

Cóż, miałem swój pierwszy zbiornik na słonowodne 14 lat temu ... Przez te wszystkie lata prawie używałem każdego produktu na rynku, a na rynku jest wiele świetnych produktów ... ale korallen zucht .... Cóż .. to jest najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o tym jest wątek, ale sam lubię kombinować i testować... i za każdym razem jak zaczynałem z czymś innym, to potem wracałem do KZ...

Są produkty stare, ale jare... Do tego wychodzą odświeżone wersje po tuningu, a o Coral Booster i Flatworm Stop nie będę nawet pisał po raz kolejny.

Zeo daje możliwość wyciągnięcia fajnych, pastelowych kolorów (pastelowe nie mylić ze sprane/wyblakłe), jest to trudne, ale charakterystyczne dla ich metody i nie widzi się tego gdzie indziej.

Mi się udało przy pierwszym podejściu, zaraz potem zrobiłem przesiadkę na większe akwarium i ciągle było nie-pastelowo...

Aktualnie mam czwarty rok przerwy od SPS, ale gdybym miał znów startować, to raczej na Zeo.

W ostatnich latach pojawiło się tych wszystkich firm jak grzybów po deszczu, ale żadna nie oferuje niczego wystrzałowego.

Albo szukają fajnego akwarium by się na nim reklamować.

Ludzie to kupują, ale ich zbiorniki nie chcą wyglądać tak jak to akwarium promujące markę.

To trochę przypomina rynek fitness, gdzie ludzie stosujący 15 różnych sterydów twierdzą że wyglądają super, ponieważ jedzą jakieś tam białko i "spalacz tłuszczu".

Ostatnio rozmawiałem z jednym akwarystą odnośnie nowej publikacji wyróżnionego zbiornika na zeovit.com.

I wynikła zabawna (albo smutna) sytuacja... cieszył się że jest kandydatem, ale nie mógł przyjąć zaproszenia... bo wcześniej firma X zapłaciła mu żeby używać jego zbiornika do promocji swoich preparatów.

W rezultacie akwarium prowadzone na Zeo udaje że jest prowadzone na czymś innym... żal.pl jak to piszą dzieci w internecie...

Nie napiszę o jaką firmę chodzi, ale cała sytuacja daje pojęcie o tym jak wygląda rynek akwarystyczny.

Jest kilka, od lat tych samych, solidnych firm.

A reszta badziewie... albo przeciętniaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, napisz Michał o jaką firmę chodzi, skoro firma ta dopuszcza się takich rzeczy, to my jako konsumenci, tym bardziej powinniśmy o tym wiedzieć :yes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczor wszystkim,czy ktos zna forum gdzie byl zalorzony o nim watek?,czy te akwa w ogole jeszcze istnieje?,macie jakies informacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, klakier35 napisał:

Dobry wieczor wszystkim,czy ktos zna forum gdzie byl zalorzony o nim watek?,czy te akwa w ogole jeszcze istnieje?,macie jakies informacje?

http://www.zeovit.com/forums/showthread.php?t=25727

Już go nie ma, ale zapewne będą kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczor jest kilka odslon" jego akwa" i zawsze jak to ogladam i slucham tej muzyki w tle czuje spokoj, mam wrazenie ze z jego monimalizmu,bije spokoj i harmonia,pewnie nie raz bede wracac do Reff in the sky,pozdrawiam grzegorz 

p.s.za bledy ...wybaczcie,przyznaje sie na tym zadko skupiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akwarium Andrew'a poza tym że jest piękne, stało się również sporym argumentem w dyskusji o zbiornikach z minimalną ilością skały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi