Skocz do zawartości
Michał

EcoTech Radion - intensywność światła, PAR i tak dalej...

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy test wszystkich trzech typów Radiona.

Co mnie zaskoczyło, to jak na końcu mówi na ile % mocy je ustawiał w swoich zbiornikach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam Twój Radion Robert?

Mój miał wymianę wentylatora jakoś pod koniec ubiegłego roku i znowu jest problem z hałasem.

Kilka dni upałów i jak się rozkręci na 100% to terkocze.

Zastanawiam się czy wymienić samemu i kupić porządny cooler, czy znowu oddać na gwarancję i wstawią jakieś badziewie...

Wychodzi na to że w cyklu 12 godzinnym te coolerki wytrzymują pół roku w kraju gdzie jest średnio 12 stopni na dworze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj jak narazie daje rade bez zgrzytow biorac pod uwage ze jade na 100%. Pierwszym razem mialem szczescie bo mialem tylko na 45% ustawione wiec sie nie grzal i uzywalem do samej wymiany. Teraz w sumie mi sie grzeje akwa szafka otwarta wentylator zeby chlodzic wczoraj po pracy mialem 29 stopni prawie. Ja od czasu do czasu sciagam swiatlo i czyszcze je i przedmuchuje powietrzem pod cisnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do tych wszystkich testow itd zwlaszcza ten pan z video to chyba dostaje od nich kase za reklame. To wszystko liczby po 2 latach uzywania musze powiedziec ze swiatlo extra nie wymaga zadnego wysilku przy obsludze oprogramowanie proste brak wymiany zarowek no i male zuzycie pradu. jedyne czego moge sie czepic to to ze korale sa wybarwione i polipuja tylko z tej strony z ktorej jest swiatlo i to widac na kazym koralu w moim akwa. Ogolnie zakup uwazam za udany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bajkowe kolory z photoshopa prosto z kamerki zrobione pod lampami Radion

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi