Skocz do zawartości

picia385

Forumowicz
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O picia385

 • Tytuł
  posolony
 1. witam Mam problem z ustawieniem intensywności świecenia w mojej chińskiej lampie LED OCEAN REVIVE 120W. Akwarium mam 128L i nie wiem na jakim procencie świecić światłem dziennym i nocnym. światło dzienne czyli: tylko świtlówki białe, czy mieszać białe z niebieskimi?
 2. witam wszystkich ponownie. Posiada ktoś szczepki korali, które ma na wydaniu? ( ewentualnie odkupie za niską cene ) interesują mnie miękasy i LPS-y Mieszkam w Irlandii Północnej: Newry
 3. Witam Znalazłem kilka światełek ale nie wiem który się nada... Jeżeli chodzi o obsade to planuje mieć miękasy i lps. 1. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT 2. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT 3. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT 4. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT 5. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT 6. http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT przemawia do mnie lampa nr6 o ma świetlówki LED cree ale czy warta tej ceny?
 4. picia385

  Kilka miękkich na sprzedaż

  posiadasz jeszcze jakieś miękasy na sprzedaż??
 5. picia385

  szczepki na start

  z Newry
 6. picia385

  szczepki na start

  Czy ktoś z forumwoiczów mieszkających w Irlandii ma na wydaniu jakieś szczepki miękasów tak na start?? Pozdrawiam
 7. picia385

  ????

  Czy ktoś z forumwoiczów mieszkających w Irlandii ma na wydaniu jakieś szczepki miękasów tak na start?? Pozdrawiam
 8. super Decyzja zapadła---> RSM 130c Dziękuje wszstkim za pomoc
 9. super więc pewnie padnie wybór na RED SEA. Jak dołoże crkulacje TUNZE6045 to będzie dobrze czy jednak za mocna? Czyli przy tym oświetleniu można trzymać LPS-y i SPS-y?
 10. dzięki za pomoc. I witam kolege sąsiada z Dublina... Ja mieszkam w Newry
 11. Na początek witam wszystkich forumowiczów. Akwarystką Morską interesuje się od jakiegoś czasu... I nadszedł ten moment żeby wreście założyć swoją solankę!!! Po przemyśleniach wybrałem dwa zestawy i nie wiem który będzie najlepszy. Wiem że zestawy mają swoje wady i zalety... Jednak ma to być oczko w głowie mojej żony i sama zdecydowała że chce mieć zestaw. Powiedzcie mi co jeszcze trzeba będzie zmienić, dołożyć do tych akwarii? (sprzęt)
×