Skocz do zawartości

Prospero

Forumowicz
 • Zawartość

  2129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

O Prospero

 • Tytuł
  rafoholik

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.thepiratecorner.eu/

Profile Information

 • płeć
  Male
 • miejscowość:
  ... z komórki.
 • zainteresowania
  fiu fiu?
 • imię
  Piotr

Ostatnie wizyty

496 wyświetleń profilu
 1. Prospero

  Wild Israel

  Sorrki, że pliki nie są cięte ale jakoś nie miałem czasu Kolejne będę dodawać jak tylko zostaną wyemitowane (także te brakujące).
 2. Prospero

  Wild Israel

  Season 1, Episode 4: Surrounded by Africa, Asia and Europe, the Mediterranean Sea is a main migration route through which people, nations and animals journey from one continent to another.
 3. Prospero

  Wild Israel

  Odcinek 3 (wyższe rozdzielczości ... in progress)
 4. Prospero

  Wild Israel

  At the south-most end of Israel, the intersection of Jordan, Egypt and Saudi Arabia, Desert Mountains drop into a deep blue sea. The Eilat bay is the northeast point of the Red Sea. In its water a spectacular reef and to its shores an arid desert. In both worlds, land and sea, we will discover an intricate world of plants and animals that live alongside each other in a delicate status quo. W tym temacie będą pojawiać się poszczególne odcinki tej serii. (4K)
 5. Prospero

  Morze Arabskie

  Odcinek 4 tym razem z HDR.
 6. Prospero

  Morze Arabskie

  Gdyby kogoś zainteresowało to na kanale Love Nature leci seria Wild Israel omawiający gatunki ryb tam występujących, każdą z osobna W razie czego mogę oczywiście jak zawsze zachomikować PS. Mogę wrzucić trzeci i czwarty odcinek serii Morze Arabskie w wersji 4K HDR
 7. Prospero

  Morze Arabskie

  Ciekawą sprawą jest fakt, że bez HDR YT przetworzył do 4K a z HDR... już nie
 8. Prospero

  Morze Arabskie

  Odcinek 4 bez HDR w 4K.
 9. Prospero

  Morze Arabskie

  Odcinek 3. bez HDR w 4K.
 10. Prospero

  Morze Arabskie

  Ok, gdyby coś to zawsze można zapytać o źródło.... Ciekawa sprawa to ta, że YT ograniczył rozdziałkę tego odcinka do 1080p50 Trzeci i czwarty odcinek będą dostępne bez... HDR To znowu wina nadawcy
 11. Prospero

  Morze Arabskie

  Dobre! W każdym razie powoli będę dodawać linki do wszystkich odcinków (ten mega.nz można wywalić jak coś).
 12. Prospero

  Morze Arabskie

  Poczekaj aż YT skończy przetwarzanie. Finalnie będzie w 4K.
 13. Prospero

  Morze Arabskie

  Niekoniecznie. Mam sporo filmów i póki co tylko raz mi film zablokowali. Zwykle kończy się to na zakazie emitowania reklam, których ja sam i tak nie używam. Po przetworzeniu zniknie początek czyli dzingle C+ oraz logo więc powinno przejść.
 14. Prospero

  Morze Arabskie

  Niestety jeżeli chodzi o YT to jest on potwornie powolny. Na teraz więc mogę wrzucić odcinek 5. Wprawdzie jeszcze jest on przetwarzany ale w niższej rozdziałce bez przycinki już można go obejrzeć.
 15. Prospero

  Morze Arabskie

  Twórcy serii dokumentalnej odkrywają niezwykły podwodny świat wybrzeży Zjednoczonych Emiratach Arabskich i niezbadane dotąd rafy koralowe Omanu. Zatoka Perska i Zatoka Omańska, a także całe Morze Arabskie to wciąż w dużej mierze nieznane akweny. Podwodny raj jest domem dla tysięcy fascynujących stworzeń. Występujące tylko w tym regionie żółwie, budzące podziw i grozę rekiny, ciekawskie krewetki chowające się w przeróżnych zakamarkach oraz drapieżne ryby - to wszystko czeka u wybrzeży Omani i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Seria dokumentalna odsłania sekrety majestatycznych głębin, które człowiek z kamerą odwiedza niezwykle rzadko. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany mogę wrzucić wszystkie odcinki...
×