Skocz do zawartości

[S]Akwarium 135x60x45h 10mm OptiWhite Stelaż

Rekomendowane odpowiedzi

W skład zestawu wchodzą:

Akwarium pełne OW 10mm 135x60x45h bez szpecących wzmocnień + komin z OW szlif trapezowy, polerowane krawędzie (40 - zrzut, 32 - rewizja, 32 - powrót)

1x grzebień

1x przelot (śrubunek) 40)

2x przelot (śrubunek 32)

stan szkła zadbany - bardzo dobry

Stelaż stalowy 150x60x70h (made in Przemek ze Szczecina) (szafka) na 6 regulowanych nogach malowany proszkowo (obicie płyta wenge).

Cena dla forumowiczów... 1600 PLN

Hydraulika jako całość  :)

Hydraulika na rurach PCV 32:

5x zawór kulowy 32

1x zawór bramowy 32

1x sitko Fi40 (zrzut) - AquaMedic

1x Lockline

1x zawór zwrotny

1x zawór kulowy (zrzut) 40 (gratis) - luzem

- 300 zł

Pompa obiegowa Jebao DCP 5000 - na gwarancji do 26.11.2018 - cena 265zł

Fiiltr UV 36W - 105zł

- Lampa RAZOR R420r model 8000k 300W (gwarancja 22 listopada 2018) - 3000 zł (prawdziwa perełka wśród lamp) - do rozsądnej negocjacji 

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsze... :good:Postaram się późnym wieczorem coś naskrobać.... idziemy na RTG. Mamy kiepski wynik badania w związku z wysoką temp. Leukocytoza 20000 nic mi to nie mówi ale się dziwnie tutaj patrzą...

Butla jest 5kg z tego co pamiętam a osprzęt jest niemiecki... jakiś taki nienagrzewający się elektrozawór podobno Ferrari. W każdym razie nigdy nie zawiódł ani jeden z elementów układanki.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu też chodzi o czas bo Prospero potrzebuje pieniążków na leczenie córki :( coś tam się dorzucę jak potrzeba pomocy.

Prospero tak w ogóle wrzuć jakieś foty tego co na sell.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi

Kur.... oni nas tu straszą białaczka przy tych objawach (przy tych 3 co mamy 50% 3-7 latków zapada na tą chorobę) ale jeszcze za wcześnie o tym mówić bo to tylko potwierdza biopsja szpiku ale najpierw muszą inne badania zrobić. Masakra.... po co mówią takie rzeczy jak nawet nie ma wyników!? 

Napiszcie konkretnie kogo co interesuje postaram się zapodać.

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony:

1. Wszystko do odpalenia reaktora wapnia za wyjątkiem reaktora który już posiadam.

2. jakiś kontroler temperatury np tcontroler twin aqua medic

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa oferta:

W skład zestawu wchodzą:

Akwarium pełne OW 10mm 135x60x45h bez szpecących wzmocnień + komin z OW szlif trapezowy, polerowane krawędzie (40 - zrzut, 32 - rewizja, 32 - powrót)

1x grzebień
1x przelot (śrubunek) 40)
2x przelot (śrubunek 32)

stan szkła zadbany - bardzo dobry

Stelaż stalowy 150x60x70h (made in Przemek ze Szczecina) (szafka) na 6 regulowanych nogach malowany proszkowo (obicie płyta wenge).

Cena dla forumowiczów... 1600 PLN

Hydraulika jako całość :)

5x zawór kulowy 32
1x zawór bramowy 32
1x Lockline

1x zawór zwrotny

1x zawór kulowy (zrzut) 40 (gratis) - luzem

- 300 zł

Pompa obiegowa Jebao DCP 5000 - na gwarancji do 26.11.2018 - cena 265zł

Fiiltr UV 36W - 105zł

- Lampa RAZOR R420r model 8000k 300W (gwarancja 22 listopada 2018) - 3000 zł (prawdziwa perełka wśród lamp) - do rozsądnej negocjacji 

- Refraktometr H2Ocean cena 105 zł

Odnośnik do odpowiedzi

- Refraktometr H2Ocean cena 105 zł

W jakim stanie masz ten refraktometr ? moj już nadgryzl zab czasu - jesli nie ma wżerów i innych takich to go wezme.

Odnośnik do odpowiedzi

Cena super i trzeba przyznać, że kto widział wątek w galerii ten wie że ładnie się prezentowało zalane.

Chociaż właściciel marudził, że trochę niskie, to ja uważam że dobre bo korale (SPSy) przy dnie też będą dobrze doświetlone pod T5.

Tutaj na RC nie ma nas zbyt wiele, a większość ma już maksymalnie duże szkiełko jakie dadzą radę zmieścić w domu, lub są świeżo po przesiadce.

Ale na innym forum pewnie znajdzie się chętny.

Odnośnik do odpowiedzi

WxTNj4Y2ebc3.jpg

Ogłoszenia wiszą wszędzie gdzie tylko mogłem i miałem jak powiesić. Nie ma na NR bo tam mam jestem VIPem pod pretekstem MK ale dziwnie się to zbiegło z mega krytyką Diuny. Zresztą tam zawsze było dziwnie. 

Zawsze marzyłem do dużym baniaku. Słodki miałem zawsze mały. Chętnie bym ten rozmiar a nawet większy pociągnął ale koszty utrzymania tego są chore szczególnie, że rehabilitacja i leki kosztują nie mało a naprawdę jest w co pchać kasę bo przynosi niezłe efekty. Nawet lekarze często jak nie przeczytają to nie są od tak w stanie czasami rozpoznać tego MPD i niedowładu więc jest progress.

Budując ten baniak wysokość dobrałem do ogólnej wygody jego obsługi gdyż nie mam 198cm wzrostu :) Niemniej jednak rozmiar zacny i polecam każdemu. Cena też mi się wydaje przyzwoita tym bardziej, że naprawdę nie jest porysowany itp. rzeczy.

W każdym razie polecam :)

Odnośnik do odpowiedzi

Brakło przecinka... hydraulika za 100 do baniaka :)

Czy dotyczy ?

"

5x zawór kulowy 32

1x zawór bramowy 32

1x Lockline

1x zawór zwrotny

1x zawór kulowy (zrzut) 40 (gratis) - luzem"

myślę, że jestem zainteresowany; podaj (na PW) nr telefonu, chciałbym doprecyzować szczególy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...