Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam pytanie do bardziej doświadczonych .

Czy można mieszać te produkty ze sobą :

- Korallen-Zucht Coral Vitalizer 

- Korallen-Zucht Aminoacid Concentrate

stosując jednocześnie pełnego ballinga :

- Fauna Marin Balling Light Set.

Edytowane przez MorskiMen
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

CV nie powinno się podawać tego samego dnia co AAHC, ponieważ CV również zawiera aminokwasy.

Balling Light to makro i mikroelementy, CV i AAHC to pokarmy, nie ma tu konfliktu interesów 😉

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki @Michał, na Ciebie zawsze można liczyć :) 

Jako pokarm do koralowców już stosuje Min S z FM , i teraz pytanie czy czasem nie będzie za dużo jak w drożę jeszcze wspomniane wyżej 🤔

Jak to mówią co za dużo to nie zdrowo, dlatego może wspomogę się tylko jednym z nich np. Korallen-Zucht Aminoacid Concentrate ?

Ewentualnie co byście polecili sprawdzonego jeszcze dodatkowo zastosować oprócz Min S , tak żeby koralom zrobić dobrze 😅 ,, piwko ,, chyba będzie za bogate :p 

Odnośnik do odpowiedzi

Korallen-Zucht Aminoacid Concentrate przemawia do mnie gdyż skorzystają na nim wszystkie koralowce , a jak wiecie mam mieszaną obsadę .

Odnośnik do odpowiedzi

Piwko to podstawa, cała reszta musi ustawić się za piwkiem :D

MIN S jest mocny, jak wszystkie pokarmy FM, dołóż ewentualnie te aminokwasy w dni kiedy nie podajesz MIN S... AAHC jeśli masz przewagę Acropor, albo wersję LPS gdy masz najwięcej LPS... albo obie jeśli jesteś bogaty :D Nie kupuj preparatów na zapas, kupuj tylko wtedy gdy nadejdzie potrzeba zakupy jakiegoś.

Ja bym lał tylko ten MIN S skoro już go masz i patrzył jak się sprawy mają w baniaku.

Odnośnik do odpowiedzi

Ok wziąłem na próbę małą fiolkę AAHC ,zobaczymy jak korale zareagują , może kiedyś zaryzykuję z ,, pifkiem ,,🤣

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Michał napisał:

Daj znać o efektach, może zrób jakieś zdjęcia przed-po 😉

Po zastosowaniu AAHC  czy ,,pifka,, ?

Swoją drogą ,producent zaleca stosowanie 1 kropla na 100 l , nie wiem czy czasem nie będę musiał trochę zmniejszyć tą dawkę ze względu na stosowanie również Min S 🤔Myślę że obniżę o 50 %

Odnośnik do odpowiedzi

Polipy, przed AAHC i chwilę po :)

Ja bym dał taką dawkę żeby widać było rezultaty. Czyli jeśli zaczniesz od 50% to następnym razem daj o kroplę więcej, jeśli polipowanie będzie większe to znowu podnieść, aż znajdziesz złoty środek. I nie lej AAHC i MIN S tego samego dnia.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.07.2021 o 15:56, Michał napisał:

Daj znać o efektach,

Stosuję ponad miesiąc i powiem szczerze że brak efektów ,,wow,,  :) .Jestem w połowie flakonika , zobaczymy co będzie dalej ......

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ,wszystko ładnie polipuje i rośnie ,myślę że Min S swoje też już zrobił także może dlatego nie zauważyłem efektu po wdrożeniu AAHC .

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

I oba pokarmy koralowcom  służą ,trochę ponad miesiąc od włożenia a już fajnie zaczyna oblewać skałkę 

fotka 6.jpg

IMG_20210828_144609.jpg

Odnośnik do odpowiedzi