Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie, to ciekawe rzeczy są w porównaniu produktów https://atiaquaristik.com/en/?page_id=2258

Użytkownicy ati pro mogą się zdziwić trochę😉

Swoją drogą "jeden ze sklepów w Wawie" mógłby poprawić opis, bo ani nie wiadomo czy chodzi o cały zestaw, czy tylko o kh, ani nie wiemy ile ta butla ze zdjęcia ma...

Edytowane przez Słony leszcz
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Słony leszcz napisał:

Ogólnie, to ciekawe rzeczy są w porównaniu produktów https://atiaquaristik.com/en/?page_id=2258

Użytkownicy ati pro mogą się zdziwić trochę😉

Swoją drogą "jeden ze sklepów w Wawie" mógłby poprawić opis, bo ani nie wiadomo czy chodzi o cały zestaw, czy tylko o kh, ani nie wiemy ile ta butla ze zdjęcia ma...

Teoretycznie czytajac marketingowy bełkot powinienem przejsc na wersje +, ale chciałem być dalej pro, a nie tylko +

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, sith114 napisał:

Teoretycznie czytajac marketingowy bełkot powinienem przejsc na wersje +, ale chciałem być dalej pro, a nie tylko +

No dokładnie😉

Ja tak z ciekawości też przejrzałem opisy i jakoś nie znalazłem, w czym "+" jest lepszy od "pro", dlaczego lepiej się nadaje do systemów z większym zapotrzebowaniem na nutrienty (nigdzie nie piszą, żeby w składzie były azotany czy fosforany dodane).

Ale zobacz, jak to jest słabe wizerunkowo. Szanowana firma pisze, że ich uznany produkt jest "taki sobie" do zastosowań, do jakich jeszcze dopiero co był polecany oraz jest używany przez większość. Niby jest "nowy lepszy" produkt, ale już widzę te tysiące akwarystów stosujących ati pro, a którym z jakichś powodów nie szło, że właśnie dostali kozła ofiarnego. "Korale mi nie rosły, bo ati pro nie nadaje się do sps, a nie przez moje błędy, brak wiedzy, kiepskie światło" 😉🤣

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Słony leszcz napisał:

No dokładnie😉

Ja tak z ciekawości też przejrzałem opisy i jakoś nie znalazłem, w czym "+" jest lepszy od "pro", dlaczego lepiej się nadaje do systemów z większym zapotrzebowaniem na nutrienty (nigdzie nie piszą, żeby w składzie były azotany czy fosforany dodane).

Ale zobacz, jak to jest słabe wizerunkowo. Szanowana firma pisze, że ich uznany produkt jest "taki sobie" do zastosowań, do jakich jeszcze dopiero co był polecany oraz jest używany przez większość. Niby jest "nowy lepszy" produkt, ale już widzę te tysiące akwarystów stosujących ati pro, a którym z jakichś powodów nie szło, że właśnie dostali kozła ofiarnego. "Korale mi nie rosły, bo ati pro nie nadaje się do sps, a nie przez moje błędy, brak wiedzy, kiepskie światło" 😉🤣

Ta kwestia nutrientów to akurat ciekawa sprawa i faktycznie mi czasem brakowało. np N03 mało miałem. Ale to i tak wole wiecej kramić rybki czy polac z ręki ;)

Edytowane przez sith114
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Słony leszcz napisał:

Może być ;) :

21 godzin temu, Pavlik napisał:

Cześć wszystkim,

W jednym ze sklepów w Wawie: http://sklep.acropora.pl/pl/p/ATI-Essentials-/2929 pojawiła się nowość od Ati. Czy ktoś miał już styczność z tym produktem? 

Edytowane przez Pavlik
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Słony leszcz napisał:

Ano właśnie 😉 Ale jakby to co jest w sklepie to był komplet 2x2L, to by niby wychodziło ciut taniej.

akurat takie różnice cenowe w morskim to chyba nie mają znaczenia ;) No nic może ktoś się odważy i podzieli opinią jeśli przetestuje. Jeśli nie to jak skończę swoje zapasy to może przetestuje (za jakiś rok 😆)

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pavlik napisał:

akurat takie różnice cenowe w morskim to chyba nie mają znaczenia ;) No nic może ktoś się odważy i podzieli opinią jeśli przetestuje. Jeśli nie to jak skończę swoje zapasy to może przetestuje (za jakiś rok 😆)

@sith114się odgrażał, że sprawdzi, jak skończy butle pro😉

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

@sith114się odgrażał, że sprawdzi, jak skończy butle pro😉

Tez sprawdzę. Problem w tym że jak były problemy w lato z dostępnością PRO to udało mi się kupić 3 zestawy. Więc mam zapasy na kilka miesięcy. 😛

Ale jeśli @sith114 podzieli się opinią będę wdzięczny 😇

Odnośnik do odpowiedzi