Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna nowość od KZ w krótkim okresie czasu.

A Balance to kolejny z dodatków o szerokim spektrum działania.

Czytając opis szybko stwierdzam, że jest to kolejna magiczna buteleczka o skomplikowanym składzie.

Można wnioskować że są tam jakieś bakterie lub/i pożywki, mikroelementy itd.

Jaki A Balance ma mieć wpływ na akwarium:

- w ciągu 2 dni zauważalnie redukować populację cyano (sinic) gdy połączyć go z CyanoClean.

- przywrócić zbiornikowi równowagę biologiczną

- pomagać w przypadkach gdy korale tracą tkankę od dołu.

- wzmacniać kolor żółty Acropor w połączeniu ze Sponge Power

- polepszać polipowanie

Jest zaledwie od 2 dni w sprzedaży, więc opinie dopiero nadejdą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 lata później...

Testujcie chłopaki i opisujcie co się dzieje.

Wszyscy guru są już na emeryturze, teraz wasza kolej by przecierać nowe szlaki :)

To nowy preparat, próżny trud szukać o nim opinii.

Odnośnik do odpowiedzi

KBalance mam, ale nie podaje - kupilem awaryjnie na wypadek spadku potasu. Sprawdzam potas w miare regularnie I co ciekawe na testach colombo pokazuje mi go w granicach 430-460 (nie do konca wiem kiedy go sie faktycznie odczytuje).

Zeby mialo to rece I nogi to wydaje mi sie, ze najlepiej by bylo zrobic testy w Triton/AF. Zrobic dla sprawdzenia testow kropelkowych. Dokoksowac wybrana partia produktow od KZ, znowu zrobic test I mamy mniej lub wiecej odpowiedz na co to wplywa.

Zawsze mozemy zrobic test gdzie rozrabiamy swieza solanke, walimy magiczne butelki ponad norme do probki z solanka I mamy 99,9% pewnosci jaki pierwiastek zawiers niebieska butla. Oczywiscie jedna probka wody = jeden dodatek od KZ.

Mam jeszcze takie przemyslenia, ze nosnikiem kazdej butelki od KZ jest zeobak, ale to tylko moja obserwacja.

Jak podawalem butle bez zeobaku to efekt byl, kropla/dwie zeobaku dziennie + butelki na moje daja lepszy efek, ale to tylko moja luzna obserwacja I jak to sie mowi, wszystko co przed "ale" sie nie liczy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 lata później...