Skocz do zawartości

Fauna Marin Bacto Reef Balls

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

... tydzień stosowania produktów TM + wódka w/g poradnika i dziś NO3 2,5 PO4 0,05 ( po podlaniu kilku kropelek fosforanu bo było 0,00 ). Chociaż dla zasady podsypuję BRB co tydzień mam pewność że to

Ja swoje trzymałem od początku. Te stare obrosły glonem. Według nowych wytycznych prosto od FM dajemy 2-3 balle na 100l i wymieniamy co 2 tygodnie. Stare wyrzucamy. Kiedy kulka osiąga około 1/3 swoj

W mojej ocenie zachowuj się tak jakbyś nigdzie się nie wybierał a szczególnie unikając dawania czegoś "na zaś" nieważne czy przed czy po przyjeździe.  2 tygodnie na rafie to w zasadzie nic; oby tylko

Dodane grafiki

Po kilku latach wciąż jestem zdania że to takie słabsze Bio-Mate. Oczywiście skład pewnie jest inny i działanie może obejmować inne obszary, ale oceniam to co oczy widzą.

To jest produkt zrobiony z myślą o akwarystach którzy nie lubią codziennie zakraplać bakterii, enzymów itd i szukają rozwiązania "zautomatyzowanego". Wrzucasz do sumpa i zawartość kuleczek powoli sączy się do wody w zbiorniku. 

Produkt na pewno działa, nie jest to jakieś kolejne placebo do wyciągania pieniędzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej gdy byłem kropelko-sceptykiem, z wyżej wymienionego powodu używałem tych bakterii. Wydaje się mi  się też ,że były dość "mocne" i pamiętam że kulki  nie rozpuszczają się do końca.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

To są chyba żelowe kapsułki, napełnione jakimś preparatem i przez mikro-pory uwalniają swoją zawartość. Zmniejszają się w miarę opróżniania i na końcu zostaje tylko ta żelowa kapsułka. Przynajmniej tak sobie to tłumaczę 🧐

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Michał napisał:

To są chyba żelowe kapsułki, napełnione jakimś preparatem i przez mikro-pory uwalniają swoją zawartość. Zmniejszają się w miarę opróżniania i na końcu zostaje tylko ta żelowa kapsułka. Przynajmniej tak sobie to tłumaczę 🧐

Hydrożel ;) a nasączone są bakteriami w płynie.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi