Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się Marcin, sam się od dłuższego czasu czaję na Spectrę wersję 90cm 2x250W, one były tylko na amerykańskim rynku i już parę razy chciałem sprowadzić, ale goście nie potrafią wysłać paczki z poczty... (a Giesemann mi nie zrobi nowej, bo nie).

Jakiś czas temu była Spectra 120cm 2x400W na Allegro i wiem że jej nie sprzedali, może kurzy im się gdzieś na strychu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda , że nowe Giesemann Spectra są tak drogie też szukam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda , że nowe Giesemann Spectra są tak drogie też szukam [emoji4] 
Nie wiem czy są jeszcze sewatec ma wszystko out of stock

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie te lampy czy ATI, czy Gman są robione specjalnie 4U dopiero gdy złożysz zamówienie, nie leżą na magazynie. A z tego co widzę to ostatnio jest taki trend że producenci pomijają sklep, nawet internetowy i zamawia się prosto z ich stronki. Wiadomo konkurencja coraz większa, trzeba pominąć człowieka pośrodku by obniżyć cenę dla końcowego odbiorcy (+usługi kurierskie są teraz tanie "jak barszcz") 

Sklep Gmana, Spectra -> https://shop.giesemann.de/epages/Giesemann-Aquaristik.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Giesemann-Aquaristik/Products/20.480.000

Można do nich pisać w sprawie customowych zamówień, dodatkowych bajerów w lampie, innych kolorów. Można z nimi rozmawiać po polsku. Spectra ma opcję z diodą do nocnego oświetlenia, albo ściemnialne T5, niestety sterowane przez zewnętrzny komputer (Profilux itd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi