Skocz do zawartości

Flatworm Stop + Coral Booster = sterydy dla korali

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Michał.. !  info  przerosło moje oczekiwania Tak sobie testuję w dwóch baniaczkach .. w jednym program RS,  w drugim trochę większym ZEOvit..  jedyny produkt który mi suszył głowe to właćnie ten mix

Ma bąbelkować, żartujemy że to "piwko", bo tak wygląda. Thomas Pohl wlewa to od razu do akwarium, nie czeka aż przestanie bąbelkować.

Serca nie macie z odświeżaniem takich tematów zaraz następne zeo butelki chyba zagoszczą w mojej kolekcji ?

Dodane grafiki

• 2 tygodnie później...

I jak tam sterydy widzicie jakieś pozytywne efekty?

Jest lepiej moja echinata wreszcie ładnie polipuje i millepora też ale ja stosuję te sterydy dopiero dwa tygodnie co drugi dzień może za krótko zobaczymy dalej butelki starczą na rok ale jest na plus

Odnośnik do odpowiedzi

I jako nieliczny doświadczony akwarysta umiesz się dzielić z innymi i nie owijasz w bawełnę, i np. w dziedzinie doboru sprzętu niema równiejszego gościa, lampy, pompy, sole, metody, gdybyśmy się znali wcześniej na pewno wyeliminował bym kilka moich nietrafionych decyzji ;)

Odnośnik do odpowiedzi

I jako nieliczny doświadczony akwarysta umiesz się dzielić z innymi i nie owijasz w bawełnę, i np. w dziedzinie doboru sprzętu niema równiejszego gościa, lampy, pompy, sole, metody, gdybyśmy się znali wcześniej na pewno wyeliminował bym kilka moich nietrafionych decyzji ;)

Rafał przerobiłem kilka metod z porażką i za tym poszło parę stówek bo jako początkujący morszczak dałem się wkręcać również na sprzęt itp.Czytając Twoje i Jacka fora są dla mnie wzorcem (fajnie że jesteście)i że z tą metodą się da i ona mi się podoba bo sobie z nią radzę nie jestem żaden guru bo nie mam takiej biblioteki w głowie co do morszczyzny.Lubię rozmawiać z ludżmi którym te hooby sprawia przyjemność a nie widzą w tym biznesu i potencjalnego klienta. A zmiłą chęcią wybrałbym się na Twoje warsztaty  :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Tak Was czytam, no i powiem że to wszystko brzmi rewelacyjnie.

Myślę tylko jak to piwko podziała w akwarium na klasycznym berlinie.

Teoretycznie powinno być równie dobrze.

Jak myślicie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to też brzmi cudownie ;P

Czy jak nic nie dodaję do wody oprócz ballinga i pokarmu w postaci fitoplanktonu i prodibio reef booster to te cudowne "piwko" będzie działać z wymiernym skutkiem?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dotąd nie pojawił się jeszcze nikt kto by nie zauważył różnicy po paru dawkach piwka.

Dla mnie na ten moment to są dwie butle które będę lał niezależnie od metody.

Jakub, 

jeśli wyjmiesz z zeo-akwarium zeolit i przestaniesz dozować bakterie to masz "klasycznego berlina", nie ma powodu by nie działało.

Coral Booster i Flatworm Stop to nie są preparaty typowo do metody Zeovit, tylko takie ogólne.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

:wow1: nieźle ruszyła!

Tak na oko oceniając ze zdjęcia to jest ze 2 centymetry przyrostu.

W półtora miesiąca, po prostu super.

Tak trzymaj :good:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja dozuje cały czas po pół zalecanej dawki. Codziennie Flat i co drugi dzień coral booster.

Nie widzę żadnych negatywów podawania takiego mixu. Czy korale lepiej rosną?

Nie wiem, bo podaje to od początku restartu mojego zbiornika.

Ale, w sumie coś tam urosło przez ten ponad rok [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi